O focení

Jdete poprvé do ateliéru a nevíte, co sebou ???

Zavolejte mi a můžeme to zkonzultovat, ale jinak všeobecně doporučuji nabalit si sebou kufr nejoblíbenějších věcí. Určitě by neměli chybět džíny, trička, tílka, halenky,tuniky, košile, kravaty,kloubouky, vestičky, korále, šátky a šály :o) Prostě vše, co máte rádi!
Máte možnost, se několikrát převléknout, pokuď zrovna nechcete mít sérii fotek v jedno tričku. I s tím ale nemám problém :o) Ráda Vám vyjdu vstříct. Jak moc originální fotka bude, je jen na Vás. Fotí se převážně na boso, ale v případě, že toužíte po fotce s botkou – musí být čistá !!! 

 Není Vám 30, 40let ani 50 let?? Neváhejte, krásní jsme v každém věku a pár vrásek to nezmění. Nefotíme pouze modelky :o))

Pro těhulky:   Vy si nezapomeňte přibalit džíny (i ty co už nedopnete), hezké spodní prádlo, korále, šátky, tuniky, obepnuté halenky, tílka. Manželovu košili :o) Také třeba fotku z ultrazvuku, oblíbenou hračku, která bude patřit miminku. Je jen na Vaši fantazii jaké fotky nafotíme a já se Vám ráda přizpůsobím.

Miminka/děti :  Kategorie miminek a dětí je maličko složitější. :o))  Né vždy máme doma malou modelku/či modela, který je zrovna nadšený tím, že se jde fotit. Tudíž doporučuji nabalit sebou nejenom pití, svačinku a oblíbené hračky, ale i nějaké drobné úplatky. Počítejte také s tím, že já fotím. Sice se musím snažit Vaše dítko také zaujmout, ale motivovat ho musíte VY ! Počítám tak s Vaší 100% podporou. :o) Vždy stůjte blízko mě, aby se dítko dívalo mým směrem. Zpívejte, tleskejte, pitvořte se :o))) A věřte mi, že někdy je to vážně práááce až nad hlavu, ulovit pár hezkých záběrů. Dětičkám stačí na převléknutí pár věciček. Potom je tu už nebaví. K focení je potřeba také maličko klidu, proto čím míň nás v ateliéru bude, tím lépe. Babičkám a tetám ukážete potom až povedené výsledné fotky.

Novorozenci:  focení miminek - novorozenců je náročná kategorie. Nejenom pro maminku, která by chtěla být zrovna doma v klidu, ale i pro miminko a fotografa. Počítejte s tím, že pokuď se miminku zrovna nechce spát, může se celé focení protáhnout klidně i na 4hod! Maminky nakojí nejlépe až v ateliéru, aby miminko lépe usnulo. To se většinou fotí nahé, v košících, bedničkách, s kožešinkami, a různými doplňky, které mám k dispozici v ateliéru a ráda Vám je zapůjčím. Vezměte sebou několikatery čisté bavlněné plíny, jednorázovou přebalovací podložku, (klasický přebalovací pult je k dispozici v ateliéru)  pokud máte doplňky pro focení tak i ty. Botičky,čepičky,jste-li motorkář - helmu :o) , jste-li vášnivá golfistka - hole. :o)  V ateliéru je k dispozici teplomet, aby miminku nebyla zima. Vše probíhá v naprosté harmonii s ohledem na miminko. Na toto focení si vždy vyhrazuji dostatečný čas, tudíž nemusíte být ve stresu, když chce miminko opakovaně nakojit nebo nechce hned usnout. Nezapomínejte na SVAČINU a pití i pro Vás !!! Obrně se trpělivostí, výsledné fotky určitě stojí za to !!! a již nikdy se nedají zopakovat.

Samozřejmě musím opět připomenout, že PROFESIONÁLNÍ MAKE-UP je základem bezvadné fotky, (a věřte, že to není finančně náročné!) proto ve spolupráci s vizážistkou Martinou nabízíme nejenom možnost PROMĚN,ale samozřejmě i líčení pro Vámi zvolené focení.

Neváhejte se na nás obrátit s Vaším kreativním nápadem !!